КОМІСІЯ З ОЦІНКИ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК ЗАТВЕРДИЛА 3 ПРОЕКТИ ДЛЯ ХОДОРІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 16.05.2018 12:50

8 травня відбулося перше засідання Комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Позитивний висновок Комісії отримали 13 проектних заявок загальною вартістю 18 896 800 млн. грн. шести об’єднаних територіальних громад Львівщини, в тому числі 3 проектні заявки для Ходорівської ОТГ на загальну суму  6165,8 тис. грн. на наступні видатки:

- за КПКВ 0110150 «Організаційне, інформаційно – аналітичне та матеріально – технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів»:

• капітальний ремонт покрівлі фасаду та прибудинкової території будівлі Центру надання адміністративних послуг на вул. Грушевського,46 в м.Ходорові Львівської області» в сумі 1435,777 тис. грн.;

- за  КПКВ 0117670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання», КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)»  в сумі 4730,023 тис. грн. на придбання для комунального підприємства «Ходорівське управління комунального господарства»:

-  техніки спеціального призначення (автопідйомник ПМС – 22 на шасі МАЗ – 4371N2) в сумі 2300,00 тис. грн.;

- придбання контейнерів для збору ТПВ в кількості  315 шт. на 1100 л в сумі 2430,023  тис. грн.;

Нагадаємо, що у 2018 році з державного бюджету передбачено 77 млн.грн. на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілено між 35 ОТГ Львівської області пропорційно чисельності сільського населення та площі громади.