Зустріч з сімейними лікарями

Дата: 16.05.2018 12:46

11 травня 2018 року  на оперативній  щотижневій нараді під головуванням міського голови Олега Коцовського відбулася зустріч керівників громади, старост старостинських округів та сімейних лікарів Ходорівської міської лікарні.  На зустрічі обговорили питання щодо механізму підписання жителями громади угод із сімейними лікарями та їх фінансування відповідно до вікових категорій.

Із списком сімейних лікарів можна ознайомитися на сайті міської ради в рубриці Комунальний заклад «Ходорівська міська лікарня» Ходорівської міської ради (графіки роботи лікарів Ходорівської ОТГ).