6 призових місць на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате здобули спортсмени Ходорівської ОТГ

Дата: 16.05.2018 12:23

5 Травня  2018 року в Києві відбувся відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате, в якому взяли участь понад 600 спортсменів з 19 областей України. Серед них 13 спортсменів Ходорівської ДЮСШ різних вікових груп, які для участі у змаганнях такого високого рівня пройшли нелегкий шлях, зайнявши призові місця на обласних чемпіонатах. Відповідно всі учасники - це одні з найсильніших бійців своїх осередків.

Незважаючи на інтенсивне протистояння та високий рівень підготовки суперників, нашим вихованцям вдалося завоювати 6 призових місць: Гуменюк Артур та Мельник Соломія - здобули першість, Михайленко Владислав, Мажак Вікторія - другі місця, Пастух Діана та Гебра Денис - третє місце. Усі призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами що підтверджують їх високі досягнення.

Як зазначає  тренер Степан Магарський: «Усі наші спортсмени проявили неабияку волю до перемоги та фізичний рівень підготовки і здобули безцінний досвід участі у таких змаганнях. Я особисто та  батьки спортсменів висловлюють подяку Ходорівській ОТГ в особі  Коцовського Олега Теодоровича за фінансове сприяння та підтримку. Загалом, варто зазначити, що після створення ОТГ підтримка та увага до спорту та молоді значно виросла, що не може не тішити. Дякуємо всім хто за нас вболіває, радіє та надихає підкоряти нові вершини, удосконалювати майстерність та прославляти наш край».