НА ЛЬВІВЩИНІ СТАРТУЄ СПАРТАКІАДА СЕРЕД КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Дата: 15.05.2018 15:31

Упродовж травня-червня відбудуться змагання Спартакіади Львівщини у межах Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Спартакіада відбудеться у два етапи: І  етап  – районні змагання (травень-червень); ІІ етап: І  тур – обласні зональні змагання (червень); ІІ тур – обласні фінальні змагання (червень).

Обласні  зональні змагання відбудуться у п’яти зонах:

23 червня 2018 року

І зона - м. Миколаїв (Миколаївський район, Жидачівський район, Городоцький район, Сколівський район, Дрогобицький район);

IІ зона - м. Пустомити (Пустомитівський район, Стрийський район, Золочівський район, Перемишлянський район, Буський район);

ІІІ зона - м. Львів (збірні команди територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади);

24 червня 2018 року

ІV зона - м. Старий Самбір (Старосамбірський район, Самбірський район, Турківський  район, Мостиський район, Яворівський район);

V зона - м. Сокаль (Жовківський район, Кам’янка-Бузький район,  Сокальський район,  Радехівський район,  Бродівський район).

В обласних фінальних змаганнях візьмуть участь команди – переможці з ігрових видів спорту та одна з п’яти других (за рейтингом) команд, а також переможці в особистому заліку.

Фінальні змагання обласної Спартакіади відбудуться 29 червня в місті Львові на базі спортивного клубу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Самчука, 14).

За результатами  змагань буде сформована збірна команда Львівщини, яка візьме участь у  ХХ Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (вересень 2018, м. Ужгород).