РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Дата: 15.05.2018 15:21

У 2018 році одним із першочергових завдань районної влади є проведення якісного ремонту автомобільних доріг державного та місцевого значення у Жидачівському районі.

У  квітні цього року активно розпочато ремонтні роботи на автошляхах району. Зокрема, на території Ходорівської ОТГ:

-          ШРБУ-65 відновлює дорогу Розділ–Жирова. На сьогодні вже відремонтовано 3 км дороги;

-          на автомобільній дорозі державного значення Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка ТзОВ             „Екран-Буд” в місті Ходорові влаштовано вирівнюючий шар на площі 3582 кв.м;

-          на відрізку дороги Заліски-Ходорів здійснено ямковий ремонт площею 7400 кв.м.

Відфрезованим матеріалом засипано ями на дорозі Кам'яне-Заліски протяжністю 2,1 км.