Дорогі матері!

Дата: 11.05.2018 17:10

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах присвячена вшануванню найдорожчих людей – наших матерів. Материнство - безцінний дар, вічне джерело буття людського, основа сім'ї і роду. Саме мудрі і добрі матусині уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов - найнадійнішим оберегом. Кожен із нас з дитинства і до останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї неньки, прагне знайти спокій та розраду в її щедрому і безмежному серці.

Сердечно вітаємо  Вас із цим світлим і зворушливим святом - Днем матері. Дякуємо Вам за ніжність і ласку, за співані безсонними ночами колискові, за шиті оберегами вишиванки, за безмежне терпіння і щоденну натхненну нелегку працю, за молитви, які оберігають нас.

Доземний уклін усім матерям, чиї сини та доньки боронять нашу рідну землю на Сході України. Самовідданість, героїзм та мужність ваших дітей - це насамперед ваша заслуга.

Від усієї душі бажаємо, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало родини. А старання належно оцінені і рожевощокою малечою, і статними синами і доньками, котрі самі пізнали щастя батьківства,  і ті, кому вже життя помережило сріблом скроні.

Поваги Вам і шани від дітей, а від Всевишнього – божого благословення.

З повагою Ходорівська об’єднана територіальна громада

та міський голова Олег КОЦОВСЬКИЙ