Реорганізація медицини триває: розмежовуємо первинний та вторинний рівень медичної допомоги

Дата: 11.05.2018 16:12

З метою підвищення економічної ефективності використання активів, розмежування первинного та вторинного рівнів медичної допомоги депутати Ходорівської міської ради прийняли рішення про реорганізацію шляхом поділу комунального закладу охорони здоров’я “Ходорівська міська лікарня” Ходорівської міської ради Львівської області.

Відповідно до даного рішення  реорганізовується КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я “ХОДОРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ” ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (81750, Україна, Львівська область, м. Ходорів, вул. Б. Хмельницького, 63, код ЄДРПОУ 20763846) шляхом поділу на КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХОДОРІВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ” ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (81750, Україна, Львівська область, м. Ходорів, вул. Б. Хмельницького, 63) та КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХОДОРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ” ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (81750, Україна, Львівська область, м. Ходорів, вул. Б. Хмельницького, 63).

На даний час створено комісію з реорганізації та встановлено строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального закладу охорони здоров’я “Ходорівська міська лікарня” Ходорівської міської ради Львівської області, який становить 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо його реорганізації.