Оголошення про проведення громадських обговорень

Дата: 02.05.2018 11:50

Ходорівська міська рада відповідно до розпорядження Ходорівського міського голови від 26.04. 2018 року № 338 «Про проведення громадських обговорень щодо відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території Ходорівської ОТГ, у рамках відзначення 100-річчя утворення ЗУНР» розпочинає процедуру громадських обговорень щодо розміщення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території міста Ходорова, сіл Бортники, Заліски, Бородчиці, Вибранівка, у рамках відзначення 100-річчя утворення ЗУНР, з метою залучення представників громадськості до розгляду даної пропозиції.

Ініціатором є: Ходорівська міська рада.

До участі в обговоренні запрошуються фізичні та юридичні особи, а також громадські організації та об’єднання, що не є юридичними особами.

Терміни проведення громадського обговорення: з 02 травня 2018 року до 02 червня 2018 року.

Форми проведення обговорення:

1. Загальні збори мешканців:

- міста Ходорів, представників громадських організацій, установ, організацій, підприємств тощо. Дата проведення:14.05.2018 року о 16:00 годині, за адресою: Грушевського 29, Палац культури.

- села Бортники (Бортниківського старостинського округу), представників громадських організацій, установ, організацій, підприємств тощо. Дата проведення: 13.05.2018 року о 16:00 годині, за адресою: с. Бортники вул. І.Франка, Народний Дім.

- села Заліски (Жирівського старостинського округу), представників громадських організацій, установ, організацій, підприємств тощо. Дата проведення: 19.05. 2018 року о 16:00 годині, за адресою: с. Заліски вул. Нова 9, Народний Дім.

- села Бородчиці (Жирівського старостинського округу), представників громадських організацій, установ, організацій, підприємств тощо. Дата проведення: 20.05.2018 року о 16:00 годині, за адресою: с. Бородчиці  Народний Дім.

- села Вибранівка (Вибранівського старостинського округу), представників громадських організацій, установ, організацій, підприємств тощо. Дата проведення: 27.05. 2018 року о 16:00 годині, за адресою: с. Вибранівка, вул. Шкільна 119, Народний Дім.

2. Інтернет-опитування: відкрите з 02 травня 2018 року до 02 червня 2018 року включно.

Пропозиції (зауваження) щодо питання відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території Ходорівської ОТГ, можна надсилати у письмовому вигляді до 02 червня 2018 року включно на адресу:

Ходорівська міська рада,

вул. Грушевського, 38

м. Ходорів

Контактний тел. (04866) 24245

Або електронною поштою:

E-mail: chodoriw@ukr.net

Надіслані пропозиції повинні обов’язково містити, окрім власне пропозиції (зауваження):

- прізвище, ім’я, по батькові та адресу особи;

-  найменування та місцезнаходження юридичної особи, громадської організації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються

Контактні особи:

- Мельник Ольга Володимирівна – заступник Ходорівського міського голови з гуманітарних питань (щодо відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території міста Ходорова);

- Пивовар Орест Михайлович – староста Жирівського старостинського округу (щодо відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території сіл Бородчиці та Заліски);

- Гурдя Ольга Михайлівна – староста Бортниківського старостинського округу (щодо відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території села Бортники);

- Зошій Роман Володимирович – староста Вибранівського старостинського округу (щодо відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць на території села Вибранівка).