Захід-реквієм, присвячений трагічним чорнобильським подіям, проведено в Піддністрянському НВК

Дата: 27.04.2018 16:33

В ніч на 26 квітня 1986 року cталася  катастрофа, фатальні наслідки якої відчутно донині. Адже  – від вибуху на Чорнобильській АЕС сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році.
На ліквідацію наслідків вибуху було мобілізовано 600 тисяч осіб.  Пожежу погасили аж 9 травня.

На сьогоднішній день журнал Forbes визнав зону навколо Чорнобильської АЕС одним із "суперекстравагантних туристичних місць, де можна і відпочити, і побачити те, чого більше немає ніде у світі".

У НВК №10 імені братів Олійників с.Піддністряни було проведено захід-реквієм, присвячений цій трагічній даті. Учні 10-го класу: Прокоп'як Роман, Теодоровська Роксолана, Ониськів Вікторія, Пташник Соломія в літературній формі ознайомили присутніх з інформацією щодо цієї події.
Присутні прослухали пісні: «На Чорнобиль журавлі летіли», «Мої лелеки», «Пісня про Чорнобиль», а також  переглянули тематичні відеоматеріали.