До громади завітали журналісти львівських видань

Дата: 27.04.2018 16:17

Журналісти ряду львівських видань 24 квітня здійснили прес-тур у Ходорівську об’єднану територіальну громаду. Тема прес-туру -  «Організація медичних послуг у великій ОТГ».

Під час відвідування  Ходорівської міської лікарні голова Олег Коцовський наголосив, що саме збереження медичного закладу стимулювало сільських голів навколишніх сіл утворити громаду у такому великому форматі. І громада відразу почала активно дбати про свою лікарню. Ремонтує дах і приміщення, закуповує дорогу медичну апаратуру, яка є, ймовірно, не у всіх львівських лікарнях. Торік у медицину громада вклала величезні кошти – 31 мільйон гривень. У тому ж таки 2017 році в лікарні відновили дитяче і відкрили анестезіологічне відділення та пункт переливання крові.

Говорив Олег Теодорович і про проблеми. Зокрема, про те, що держава на ходу міняє правили гри, скорочуючи фінансування і перекидаючи на плечі громад усе більше функцій. Попри те, альтернативи ОТГ не існує. Лише об’єднані громади можуть зробити місцеве самоврядування справді ефективним і зробити комфортним життя своїх мешканців.

Прес-тур було здійснено у рамках проекту «Пульс», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.