«Моя бандура – пісня України». Капела бандуристів «Ходорівчанка» відзначила 40 річний ювілей

Дата: 27.04.2018 15:20

В  Палаці культури в м.Ходорів  відбувся концерт «Моя бандура – пісня України», присвячений 40-річчю капели бандуристів «Ходорівчанка» «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.. Б.-Ю. Янівського». У концерті прозвучали твори сучасних авторів, українські народні жартівливі пісні та Шевченківські твори.

Капела бандуристів об’єднала 42-х учасників різних поколінь - це люди, які фанатично закохані у пісню і бандурне мистецтво. Завдяки керівнику Олесі Вавричин, яка є викладачем-методистом «вищої категорії», завідувачем народним відділом №1, справжнім майстром своєї справи, людиною самовідданою своїй роботі і кобзарському мистецтву капела вийшла на високопрофесійний рівень.

Серед запрошених гостей були поважні гості зі Львова, а саме:

голова Львівського обласного відділення національної спілки Кобзарів України, завідуюча кафедри народних інструментів Львівської державної музичної академії ім.М.Лисенка, народна артистка України – Людмила Посікіра; завідувач відділом народної творчості Львівського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України – Ольга Дуляба; голова Львівського обласного жіночого товариства ім.О.Теліги, керівник капели хлопців-бандуристів «Гамалія» Тетяна Шаленко.

А від голови Ходорівської об’єднаної територіальної громади Олега Коцовського колектив отримав у подарунок дві реставровані бандури.