Об’єктове тренування для керівників шкіл

Дата: 24.04.2018 11:52

В школі  №3 імені Героя України Р.Точина  м.Ходорова відбувся показовий День цивільного захисту  і об’єктове тренування для керівників середніх шкіл Ходорівської ОТГ.  Мета заходу – ознайомлення присутніх із системою роботи навчального закладу щодо підготовки учасників освітнього процесу до дій у разі  виникнення надзвичайної ситуації.

Вчителями  були  проведені години спілкування, практичні заняття. За сигналом “Увага! Всім! Пожежа на ІІ поверсі школи!" гості, працівники та учні здійснили евакуацію із приміщення. На шкільному подвір’ї, де проходила лінійка, усіх чекала пожежна машина і працівники Ходорівської пожежної служби. Бригада пожежників продемонструвала всім присутнім практичні дії при прибутті на місце виникнення пожежі та розповіли якими мають бути дії при ліквідації пожежі та надання першої медичної допомоги.