МАРЯНА ШВЕЦЬ ОБРАНА СТАРОСТОЮ ЧОРНООСТРІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 24.04.2018 11:48

22 квітня, відбулися перші вибори старости Чорноострівського старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району.

Переможцем з-поміж чотирьох кандидатів стала Мар’яна Швець, 1981 р.н., самовисуванка, безпартійна, діловод Ходорівської міської ради, проживає в с. Бориничі.

За переможницю проголосувало 458 виборців (49,8% від усіх, що взяли участь у голосуванні). Явка на виборах старости склала 66,45% - участь у голосуванні взяли 919 виборців із 1382, які були включені в уточнений список виборців. На зазначених виборах старости голосували мешканці сіл Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани і Чорний Острів.

Як ми вже повідомляли, у виборах сільського старости у Ходорівській ОТГ брали участь чотири кандидати: позапартійний Іван Івановський, позапартійний Володимир Ковальчук, член ВО „Батьківщина” Мар’яна Лаврусь та позапартійна Мар’яна Швець, котра здобула перемогу на виборах.