ПРО ВCТАНОВЛЕННЯ ВЕСНЯНО-ЛІТНЬОЇ ЗАБОРОНИ НА ВИЛОВ РИБИ

Дата: 16.04.2018 12:50

З першого квітня в Україні вступає в силу щорічна заборона на вилов риби, адже розпочинається нерест. Згідно з Наказом Держрибагентства України "Про заходи щодо встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України в 2018 році", з урахуванням погодження Інституту рибного господарства НААН України з метою охорони водних біоресурсів в період їх природнього відтворення в рибогосподарських водних об'єктах, вводиться  весняно-літня заборона на лов всіх видів риби в період з 1 квітня по 30 червня 2018 року.

Винятком є любительське рибальство на один гачок виключно з берега в окремих місцях.

Для Жидачівського району дозволеними місцями лову на один гачок є: р. Стрий; - м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів. р. Дністер; - між селами Дем’янка-Наддністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони; - від с.Молотів до впадіння р.Луг по лівому березі; - від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстані 500 м по лівому березі; - від підвісного моста в с.Голешів вниз по течії на відстані 500м по лівому березі; - від автомобільного моста смт. Журавно по правому березі до впадіння в р. Свіча.

Усі інші водойми є закритими для рибальства. Штрафи починаються від 170 грн,. також рахуватиметься кожна добута риба. Шановні рибалки, дайте спокійно пройти водним ресурсам цей важливий для них період!!!