ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО 10.04. 2018 РОКУ

Дата: 16.04.2018 12:44

10 квітня, голова Ходорівської міської ради Олег Коцовський  підписав розпорядження  „Про завершення опалювального сезону 2017/2018 років”, яким встановлено завершення опалювального сезону 2017/2018 років для всіх категорій споживачів з 10 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року №620/378, враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2018 року №273/0/5-18 „Про призупинення опалювального сезону 2017/2018 років” та у зв’язку з суттєвим підвищенням температури зовнішнього повітря, розпорядженням голови Жидачівської райдержадміністрації опалювальний сезон 2017/2018 років  було призупинено для всіх категорій споживачів Жидачівського району з 3 квітня 2018 року.