Народна аматорська хорова капела «Мрія» зайняла І місце на обласному огляді-конкурсі

Дата: 03.04.2018 11:26

Хорове мистецтво об'єднало  понад 40 колективів Львівської обласні в обласному  огляд-конкурсі хорових колективів, присвячений 140-річчю від дня народження українського композитора Миколи Леонтовича. Конкурс проходив протягом березня у трьох містах Львівської області: м.Буськ, м.Жовква та м.Самбір.

Ходорівську об'єднану територіальну громаду презентувала народна аматорська хорова капела «Мрія» КЗ «Палац культури м.Ходорів» (керівник та диригент Оксана Гатала).

Колектив виступив на високому рівні та виборов І місце. У виконанні хористів прозвучало три твори: сл.Т.Шевченка, муз.Б.Шиптура "Молитва до Богородиці" (соліст Г.Вавричин), укр.нар.пісня в обр.М.Леонтовича "Ой з-за гори" та старовинна укр.пісня - переклад Т.Шевченка, муз.М.Дацка "Ой, піду я до млина" (солістка Х.Вівчар).

Вітаємо керівника та народну аматорську хорову капелу "Мрія" із перемогою!!! Бажаємо творчих успіхів та  нових досягнень на мистецькій ниві!