ЖИДАЧІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ СТРИЙСЬКОЇ ОДПІ ЗАПРОШУЄ УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «БЮДЖЕТ КРАЇНИ - ОЧИМА ДИТИНИ»

Дата: 03.04.2018 11:09

Проводячи конкурс дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини », ми сподіваємося, що відображення в дитячій творчості надії на щасливе майбутнє допоможе надихнути дорослих до справжніх, доброчинних дій.

Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ запрошує учнів загальноосвітніх шкіл Жидачівського району взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини». Конкурс проводиться з метою формування економічної грамотності та культури у школярів – майбутніх платників; вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів, платежів у житті держави і суспільства.

Розпочався перший етап конкурсу дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини» - районний, другий етап – регіональний.

Умови участі в Конкурсі :

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:

І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 7 – 11 років;
ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 – 15 років
До участі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямками: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

Вимоги до художніх творів:

1. На конкурс подаються роботи, виконані у довільній живописній формі, які відповідають загальній тематиці Конкурсу.

2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2.

3. Робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи, техніку виконання;
прізвище, повне ім’я та дату народження автора;
місце проживання (повну адресу) автора;
назву навчального закладу, контактний телефон.
Вимоги до творів комп’ютерної графіки (анімації):

1. Роботи, створені за допомогою комп’ютерної графіки (анімації), які надаються на Конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці Конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин.

Твори мають бути (за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов’язково подані в елетронному вигляді (диск).

2. До твору необхідно додати надруковану на папері формату А4 інформацію, в якій українською мовою зазначити:

прізвище, повне ім’я та дату народження;
місце проживання (повну адресу);
назву навчального закладу, контактний телефон.
Вимоги до літературних творів:

1. На Конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо).

2. Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).

3. У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою:

прізвище, повне ім’я та дату народження автора;
місце проживання (повну адресу);
назву навчального закладу, контактний телефон.
Перший етап конкурсу триватиме протягом березня-квітня 2018 р. Роботи необхідно надати до 20 квітня 2018 року до Жидачівського відділення Стрийської ОДПІ за адресою м. Жидачів, вул.Вокзальна,6 або звертатись за номером телефону (03-239) 24-342.

Запрошуємо до участі у конкурсі дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини » .