ІІ міжшкільний фестиваль логічних ігор «КУБИК РУБИК FEST» і наші «Жовті піфагори» ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Ходорів

Дата: 02.04.2018 08:54

Одна із характеристик успішної людини – бути креативним. Такі особистості створюють нові моделі, алгоритми, мають добре розвинуте «нестандартне» мислення, без них не буває ні справжнього мистецтва, ні прориву у науці і техніці. І саме така Божа іскра є в чудової, веселої, розумної команди «Жовті Піфагори» - учнів 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Ходорів, які прийняли участь у ІІ міжшкільному фестивалі логічних ігор «КУБИК РУБИК FEST» у лізі «KIDS».

Організатором фестивалю була КМДШ (м.Львів). Це школа, яка вчить думати. Цікаві завдання, доброзичлива атмосфера, бажання навчитися чогось нового та незвичний музичний супровід, який стимулював роботу учасників фестивалю, усе це сприяло хорошому настрою, азарту та бажанню перемагати!