Великого Кобзаря вшановували в Дев`ятниках

Дата: 29.03.2018 10:25

«УКЛІН ТОБІ, ТАРАСЕ…»! Під такою назвою цієї неділі відбулися традиційне для нашого народу вшанування українського генія Тараса Шевченка в Дев'ятниківському  старостинському  окрузі відзначив 204-ту річницю від Дня народження Тараса Шевченка. За старовинним українським звичаєм всі добрі справи починаються з молитви, - початок урочистого заходу благословив о.Андрій Барабаш храму св..Йосафата (с.Дев’ятники). Участь в концерті, який відбувся в НД с.Дев'ятники (дир.І.Лашкевич) взяли аматори художньої самодіяльності НД с.Калинівка (дир.Г.Чмир), НД с.Юшківці (дир.Г.Медвідь) та НД с.Ятвяги (дир.В.Вирста).

Надзвичайно тепло до усіх присутніх звернулась староста округу Зеновія Соколик, побажавши українській землі миру, достатку, спокою та Божого милосердя.