Депутат Ходорівської міської ради, учасник АТО Олег Бончинський взяв участь в прес-конференції на тему: «Фейкові комбати: загроза уповільненої дії»

Дата: 23.03.2018 20:32

Учасники прес-конференції дійшли спільного висновку про те, що держава повинна чітко визначити надання статусу учасника бойових дій. На сьогоднішній день статус учасника бойових дій за фактом військового конфлікту на Донбасі має більше 325 тис громадян України. Однак далеко не всі власники подібного посвідчення насправді захищали нашу державу, до цих пір законодавчо не закріплений статус учасників добровольчих батальйонів, які з перших днів брали участь в бойових діях, але потім не влились у лави Збройних сил України та Нацгвардії. Подібна несправедливість не тільки не дає права справжнім героям користуватися заслуженими пільгами, а й позбавляє їх можливості підтвердити, що поранення, контузії і хронічні захворювання були отримані ними в ході війни на Донбасі.