ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ СТАРОСТИ ЧОРНОСТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 23.03.2018 20:30

21 березня, керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова провела нараду з розгляду питань підготовки до проведення виборів сільського старости Чорноострівського старостинського округу Ходорівської ОТГ.

У заході взяли участь: начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жидачівської РДА Ярослав Ягшніщак, секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська та голова Ходорівської міської виборчої комісії Іванна Михайлюк.

Основну увагу було зосереджено на обговоренні питань матеріально-технічного забезпечення проведення виборів сільського старости та належної підготовки до проведення виборів виборчих дільниць у с. Чорний Острів, Дроховичі, Бориничі, Лучани та Голдовичі.

Нагадаємо, що проведення виборів сільського старости відбудуться на 22 квітня 2018 року.