Дата: 20.11.2017 15:59

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції і Революції Гідності. В цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Їх було мільйони…У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої Небесної Сотні віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави, серед яких наш ходорівчанин  Герой України Роман Точин.

Низько вклоняємось героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави. Бажаю всім єдності та мирного неба над головою.

Слава Україні!