Семінар «Взаємодія задля перемоги!»

Дата: 29.05.2017 15:53

26 травня, у Львівській ОДА 28 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій взяли участь у другому семінарі третього модуля навчань «Взаємодія задля перемоги!» на тему  «Актуальні можливості залучення ресурсів для реалізації проектів».

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліни Лі, на даному етапі модульної навчальної програми представники районів та громад ознайомились із питанням залучення ресурсів на впровадження проектів, а саме з інструментами та актуальними конкурсами.

Під час навчання учасники мали змогу ширше розкрити питання бюджетування при підготовці проекту: статті витрат та джерела наповнення.

На завершення даного етапу модульної навчальної програми представили результати напрацювань команд із підготовки логіко-структурної матриці проекту.