Привітання міського голови О.Коцовського з нагоди Дня Конституції України

Дата: 27.06.2017 15:49

Результат пошуку зображень за запитом "день конституції"

Шановні жителі Ходорівської об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас із Днем Конституції  України.   28 червня 1996 року назавжди залишиться визначною подією в  історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі та у нашій громаді. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.

З повагою голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський