Реалізація право-просвітницького проекту «Я маю право!»

Дата: 14.03.2018 15:40

6 березня 2018 року в Палаці культури м.Ходорова відбувся захід в рамках реалізації право-просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» за участю представників юстиції, приватних нотаріусів, працівників освіти, культури та діловодів старостинських округів. Обговорювалися важливі питання щодо захисту прав дітей та жінок, протидія насильству, захист прав на виконання судового рішення та багато інших.

В результаті проведеного заходу  та з метою підвищення рівня правової освіти та культури населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки, Ходорівською міською радою затверджено план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Згідно даного плану доручено керівникам структурних підрозділів міської ради, виконавчому комітету  міської ради в межах своєї компетенції:

-   долучитися до реалізації правопросвітницького  проекту «Я маю право!»;

- використовувати під час роботи інформаційні матеріали, які розміщує Міністерство юстиції  України на веб-сайті  http://pravo.minjust.gov.ua;

-  організовувати у закладах освіти та культури тематичні олімпіади, конкурси, інші заходи, спрямовані на підвищення  рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах суспільного життя;

- проводити  книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них  та оформлення у закладах освіти та культури тематичних стендів;

- сприяти у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи, орієнтованої на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян у місцевих засобах масової інформації, висвітлення питань на офіційному веб-сайті.