Навчання в місцевій добровільній пожежній команді на території села Чорний Острів

Дата: 05.03.2018 15:34

В місцевій добровільній пожежній команді, яка розміщується в селі Чорний Острів проведено навчання з пожежниками-добровольцями. Під час навчання їх ознайомлено з правилами роботи на пожежній техніці, правилами гасіння пожеж та видами небезпек, які можуть виникнути під час гасіння пожежі.

Навчання провели Коцюмбас Микола, начальник 46 Державного пожежного рятувального  поста, Шалаковський Андрій,заступник начальника та Сорока Олег, спеціаліст з надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради.

Нагадаємо, що з метою запобігання виникнення пожеж та їх розповсюдження на населені пункти, лісові насадження, забезпечення охорони здоров’я і життя людей, збереження матеріальних цінностей та території об’єднаної громади, рішенням міської ради створено місцеву добровільну пожежну команду (МДПК) на території села Чорний Острів , затверджено Положення про місцеву добровільну пожежну команду та Порядок функціонування місцевого пожежного формування.