ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДФРР НА 2018 РІК

Дата: 17.10.2017 15:32

Результат пошуку зображень за запитом "КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДФРР НА 2018 РІК,"

Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, оголошено конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році з 13 жовтня 2017 року.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів від дати оголошення конкурсу.

Проекти, що подаються на конкурс мають бути розроблені по формі інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженій наказом Мінрегіону від 24.04.2015 №80 та містити перелік відповідної документації (для проектів будівництва, реконструкції або капітального ремонту - зведений кошторисний розрахунок; звіт за результатами експертизи проектів будівництва; акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації).

Для проектів, що подаються на конкурс в рамках напрямків «Енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів»; «Енергоефективність державних та комунальних медичних закладів» обов’язковим є наявність енергопаспорту об’єкта, складеного відповідно до ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» (додаток А).