"Хворі на вандалізм" особи продовжують нищити місто

Дата: 24.01.2018 15:27

В Ходорові знову активізувалися вандали. Цього разу поламали недавно відремонтовані ринви Палацу культури.  Окрім цього, невідомі  особи знищили дитячий майданчик у районі Зарудки, а в ніч з 7 на 8 січня  розірвали  гірлянду на ялинці, внаслідок чого виникло замикання і припинилося освітлення всього парку імені Т.Шевченка. Інженер-електрик комунального підприємства «Ходорівське управління комунального господарства», замість того, щоб святкувати з родиною Різдво, змушений був  працювати над відновленням  освітлення парку та  ялинки. Варто додати, що останніми місяцями в Ходорові «працюють хворі на вандалізм» особи, які розбивають сміттєві урни, нищать лавочки в парку та автобусні зупинки.

В  черговий раз не тільки запитуємо, а чи людина в повній мірі віддає собі звіт у власних діях, продумуючи всі можливі наслідки? Але  й  закликаємо - дійте  позитивно, станьте ініціатором цікавих задумів та мотиватором до дій для інших.

Оберіть для себе іншу роль в Ходорівській об’єднаній територіальній громаді!