Ще одна втрата Ходорівщини...Дні Жалоби...

Дата: 09.06.2017 15:24

8 червня внаслідок ворожого мінометного обстрілу у зоні АТО загинув 21-річний боєць «Залізної бригади» Михайло Березка!

Михайло Березка, 1996 року народження, родом зі с.Бринці-Церковні Жидачівського району. Служив у 24-тій окремій механізованій "Залізній бригаді" .   В жовтні 2017 йому виповнилось би тільки 21. В серпні 2016 року він добровільно став до лав захисників України.

У рідному селі полеглого Героя проживає його мама Стефанія Андріївна та сестра Марія, батько помер кілька років тому.

«Молодий солдат з Львівщини захищав від російсько-терористичних окупантів нашу з Вами Батьківщину. В своїх 21 рік був прикладом для наслідування. Безмежно любив Україну і мужньо обороняв її від загарбників»,  написала прес-служба бригади  на своїй сторінці у фейсбук.

Розпорядженням міського голови Олега Коцовського , для вшанування пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Михайла Васильовича Березки ,1996 р.н. -жителя села Бринці-Церковні Вибранівського старостинського округу та пам’яті військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України -  10-11 червня 2017 року ,на території Ходорівської об"єднаної громади оголошено Днями Жалоби.

На знак скорботи за загиблим буде приспущенно Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій,  обмежено проведення розважально-концертних заходів на території Ходорівської ОТГ та заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.

Ходорівська громада висловлює щире співчуття родині та друзям Михайла. Звертаємось до всіх мешканців ОТГ  із закликом гідно зустріти й вшанувати загиблого захисника України. Вічна слава Герою!

Нехай світла пам'ять про полеглого назавжди залишиться в наших серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій!