УЧНІВСЬКУ ТА СТУДЕНТСЬКУ МОЛОДЬ ЛЬВІВЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Дата: 12.02.2018 15:08

Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком 6-18 років до участі у VІІ-у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка - «Охорона праці очима дітей».  Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки.

До участі в конкурсі приймають роботи, які відповідають наступним вимогам:

- малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;

- розмір роботи не має бути більшим за формат А-2;-

- роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками тощо;

- на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити розбірливо українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адрес (при наявності); сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Художні твори учасників потрібно надіслати у Головне управління Держпраці у Львівській області не пізніше 26 лютого 2018 року за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 8 (VIІ поверх).

Учасники, чиї роботи посядуть І, ІІ і ІІІ місця у першому відбірковому турі Конкурсу, будуть нагороджені дипломами та подарунками. Художні твори переможців, які посядуть І місце будуть надіслані до ДП Редакції журналу «Охорона праці» для участі у фіналі Конкурсу.

З детальними умовами Конкурсу, критеріями оцінювання конкурсних робіт можна ознайомитись на сайті ГУ Держпраці у Львівській області за посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатись у сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції за тел.:(032)235-56-00).

Зазначимо, що конкурс «Охорона праці очима дітей» проводять з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.