ВІДБУЛОСЯ ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ГОЛОВИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РДА ВАСИЛЯ ТАТАРИНА

Дата: 12.02.2018 15:04

9 лютого, в сесійній залі Жидачівської районної ради відбулося офіційне представлення  голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина.

Заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська ознайомила представників громадськості Жидачівщини із Розпорядженням Президента України Петра Порошенка „Про призначення В. Татарина головою Жидачівської районної державної адміністрації Львівської області”.

У своєму виступі голова Жидачівської районної ради Ігор Кос зауважив, що Василь Татарин працює в райдержадміністрації не перший рік, більше 1,5 року він фактично виконував обов’язки голови Жидачівської райдержадміністрації. Так, що рішення про призначення Василя Татарина головою райдержадміністрації є логічним і правильним.