Круглий стіл - соціальні послуги в Ходорівській ОТГ

Дата: 29.09.2017 15:00

27 вересня 2017 року директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Тибура, у рамках робочого візиту відвідали Ходорівську ОТГ.

Представники Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у  засіданні  круглого столу, яке відбулося за участю Ходорівського міського голови Олега Коцовського, заступника Ходорівського міського голови з гуманітарних питань Ольги Мельник, директора Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Карабін, голови ГО «Просвіта» Носик Марії, спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради Партики Ірини, на якому обговорили питання проведення соціальної роботи на території  Ходорівської ОТГ, зокрема питання щодо утворення центру соціальної підтримки дітей та сімей з метою надання населенню даної громади якісних соціальних послуг.

Після проведеної зустрічі учасники заходу відвідали могилу Героя Небесної Сотні - ходорівчанина Романа Точина, який загинув 20 лютого 2014 року у м. Києві на  вул. Інститутській від кулі снайпера, та спільною молитвою вшанували пам’ять Героя.