Щотижнева оперативна нарада в міського голови

Дата: 07.03.2018 15:00

06 березня 2018 року  під головуванням міського голови Олега Коцовського відбулася щотижнева оперативна нарада за участю керівництва міської ради,  старост старостинських округів, керівників відділів, установ  та підприємств.

На нараді проведено аналіз виконання попередніх доручень та обговорено питання про  визначення місць для облаштування контейнерів для сміття в населених пунктах ОТГ, про розробку генеральних планів сіл громади, про підготовку до проведення чергової сесії міської ради, про положення щодо проведення конкурсу місцевих ініціатив, щодо зривів графіків пасажирських перевезень до сіл Бортники, Молодинче, щодо підготовки до проведення толоки до Великодніх свят.

Присутніх проінформовано про проведення:

• 06.03. семінару в рамках проекту «Я маю право!» Міністерства юстиції України,
  • 07.03. засідання координаційної ради з питань функціонування та розвитку закладів освіти ОТГ
  • 09.03.загальнообласної акції з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря
  • 10.03. поминальної літургії та відкриття пам’ятної дошки на фасаді ЗОШ І-ІІІ ст.№4 ім.Золотаря с.Бортники  (річниця загибелі захисника України Володимира Князева)