Зустріч Нового року в Піддністрянах

Дата: 05.01.2018 12:54

Учасники освітнього процесу НВК №10 імені братів Олійників с.Піддністряни організували і провели свято зустрічі Нового Року. Цьогоріч режисери величного дійства – вчителі школи оригінально презентували формат проведення заходу – інтерпретуючи казкові сюжети, майстерно вплели їх у канву традиційних Різдвяних дійств. Присутні побували в гостях у «Бабусі й Дідуся» і разом з ними вітали у їхній господі казкових героїв, учасників вертепного дійства, зустрічали Маланку з Василем, котрих супроводжували піснями і танцями гурт «циганочок». Учасники вміло перевтілилися у героїв відомого твору «Ніч перед Різдвом», а також розвеселили глядачів постановкою повчальної казки на новий лад «Коза-Дереза».

І линула у небеса тиха та щира колядка, об’єднавши усіх присутніх в залі, адресована усім сущим християнам, вітаючи новонародженого Ісуса.