«Прощання з колядою» в Грусятичах

Дата: 26.02.2018 11:03

Вже стало доброю традицією кожного року 15 лютого на території Грусятицького старостинського округу в с.Грусятичі, коли український народ святкує свято Стрітення Господнього проводжати Різдвяні свята.

З привітальним словом до громади звернулися отець Роман Ставяж, секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська, методист відділу культури Наталія Павловська, діловод Грусятицького старостинського округуМарія Кіщук.

Учасники художньої самодіяльності Народного дому, народний аматорський фольклорний колектив «Барвінок» (кер. О.Кресан) та учні школи підготували чудове свято зимового фольклору, на якому звучали автентичні колядки, притаманні їхній території, театралізоване дійство «Вертеп» та «Маланка». На свято завітали гості -вокально-інструментальний ансамбль «Опілля» (Василь Афтаназів, Юрій Дума, Олег Гавінський), у виконанні яких прозвучав ряд коляд, які зачаровували слухача. Адже українська колядка та традиції Різдвяного циклу – це найдивовижніше і найулюбленіше свято нашого народу, яке приносить у домівки радість, тепло і любов. Це свято надихнуло усіх присутніх творити і дякувати Богу за все.