Особиста першість з шахів

Дата: 16.03.2018 12:34

Більше ніж місяць тривала особиста першість Отиневицького відділення Ходорівської дитячої юнацької спортивної школи, яка була присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Змагання проходили у двох турнірах  - серед хлопців та дівчат, 2004-2007рн. Це дало можливість визначити кращих не лише у трьох вікових групах серед дівчат та серед юнаків, але і кращих учнів Отиневицької ЗОШ І-ІІ ст.  незалежно від віку.

Переможцями вікових груп стали: М.Шолубко, А.Стах, М.Головчак, М.Барнась, А.Гураль. Другі місця посіли: М.Іваніцька, І.Кузів, С.Іваніцька, І.Шоробура, А.Чвак, О.Бобенко, В.Ревер, В.Біда. Третіми були: Ю.Штих, О.Гірняк, Л.Рожило, О.Олійник, Ю.Труш.

Чемпіонами Отиневицької ЗОШ -ІІ ст. стали: восьмикласниця Марія Шолубко та п’ятикласник Максим Барнась, які здобули перемогу в усіх зіграних ними партіях. У п’ятірку кращих також увійшли: А.Стах, І.Кузів, М.Головчак, М.Іваніцька - у турнірі дівчат та А.Гураль, О.Бобенко, А.Чвак, В.Ревер - у турнірі хлопців.

Змагання відбулись за підтримки депутата Ходорівської ОТГ О.Ревер.