Новий екскаватор для потреб громади

Дата: 14.09.2017 12:32

Приємна новина для громади - до Ходорова  прибув недавно придбаний екскаватор-навантажувач  БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П з додатковим обладнанням:

Найменування

(марка, модель) товару

Опис, технічні характеристики товару

Одиниця виміру

1.

екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П з італійською гідравлікою, зміщеною віссю копання та фронтальним щелепним навантажувачем

ківш вузький для прокладки трубопроводів шириною 350 мм

1.

відвал поворотний для снігу механічний. Встановлюється на навантажувальне обладнання замість ковша щелепного.

1.

Грейфер жорсткий. Встановлюється на екскаваційнеобладнання замість ковша зворотної лопати. Використовується для погрузки сміття, відходів і т. п.

1

Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П з італійською гідравлікою, зміщеною віссю копання та фронтальним щелепним навантажувачем. Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 створений на базі білоруського сільськогосподарського трактора МТЗ-92П, який в конструкції використовується як транспортний та енергетичний засіб в роботі гідросистеми і оснащений одночасно двома видами обладнання — екскаваційним і додатково навантажувальним. Екскаваційне обладнання має зміщену вісь копання, яка дозволяє проводити риття траншей в безпосередній близькості до фундаменту будівель, парканів і комплектується ковшем ємністю 0,28 м3. Навантажувальне обладнання комплектується щелепним ковшем ємністю 0,8 м3 , який додатково може виконувати, крім навантажувальних ще й планувальні роботи.

Для повороту екскаваційного обладнання використовується  найнадійніший з відомих у даний час механізм з розташуванням гідроциліндрів в горизонтальній площині, що дозволяє досягти кута повороту 180 градусів.

Гідросистема екскаватора має два автономних робочих контури, які дозволяють виробляти подачу масла до гідроциліндрів під тиском 18 мПа, як в послідовному, так і спареному режимі, завдяки чому цикл копання наближається до 15 секунд.

На екскаваторі встановлено три сучасні гідророзподільники італійського виробництва з додатково вбудованими в кожній секції вторинними запобіжними і перепускними клапанами, які дозволяють виробляти плавність під час копання і точність позиціонування.

Застосування гідророзподільників з вбудованими вторинними клапанами дозволило значно зменшити кількість трубопроводів в порівнянні з виносними клапанами, які застосовуються в екскаваторах вітчизняного виробництва та країнах СНД, і дає можливість значно полегшити доступ при технічному обслуговуванні. Всі гідравлічні з’єднання складаються з ущільнюючих гумових кілець згідно вимог стандарту ISO.

Механізм управління екскаваційним і вантажним устаткуванням оснащений одно і двохкоординатними джойстиками італійського виробництва, що дозволяють виробляти дві операції одночасно.

За допомогою італійських розподільників і джойстиків забезпечується максимальна легкість і плавність керування.

Передача керуючого зусилля на золотникову пару за допомогою тросового з’єднання, у порівнянні з широко застосовуваним шарнірно — важільним з’єднанням, дозволяє встановлювати важелі управління в кабіні машиніста в найзручнішому місці. Із застосуванням гнучкого джойстикового-тросового управління вдалося значно збільшити ресурс роботи самого механізму в порівнянні з шарнірно-важільним, що потребує додаткового технічного обслуговування і мастила. Зусилля на важелях управління від допустимого за ГОСТ 60Н  ( 6кгс ) зменшилося до 12Н  ( 1,2 кгс) і відповідає стандарту ІSО.

Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 в основній комплектації поставляється з вантажним устаткуванням з щелепним ковшем місткістю 0,8 м3 і екскаваційним устаткуванням з віссю копання, що зміщується  і ємністю ковша 0,28 м3.

Технічні характеристики екскаватора- навантажувача

Найменування показника

Значення

Базовий трактор

МТЗ-92П

2

Потужність двигуна, кВт (к.с.)

65 (89)

3

Тиск в гідросистемі, мПа

18

4

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм, не більше
довжина
ширина
висота

6400
2200
3800

5

Експлуатаційна маса, т , не більше

7,0

6

Найбільша швидкість пересування, км/год

20

7

Рівень шуму на робочому місці машиніста не перевищує, дБ

80

8

Обладнання зворотня лопата

8.1

Ємність ковша, м3
геометрична
номінальна

8.2

Найбільша кінематична глибина копання, м

8.3

Найбільший радіус копання на рівні стоянки, м

8.4

Найбільша висота вигрузки, м не менше

8.5

Найменша тривалість робочого циклу, с

15

8.6

Найбільше зусилля копання, Н(кгс), не менше

40000 (4000)

8.7

Зміщення вісі копання, м

0,7

9

Фронтальне навантажувальне обладнання

9.1

Ємність щелепного ковша, м3

0,8

9.2

Найбільша висота вигрузки, м, не менше
- поворотом ковша
-розкриттям щелепи

3,2
3,6

9.3

Виліт при розвантаженні, не менше

500

9.4

Вантажопідйомність, кг, не більше

1000

10.

Гідросистема

Двухконтурна з установкою автоматичного регулятора рівномірного розподілу потоку робочої рідини при сумісництві операцій керування

11.

Механізм управління екскаватором

Джойстико-тросове

11.1

Управління стрілою

Двома важелями від двох насосів незалежно або одночасно

11.2

Управління опорами

Двома важелями від двох окремих секцій розподільника, без крана

12

Гідророзподільники

З вмонтованими запобіжними

розвантажувальними і проти

ривковими клапанами

13

Рама

Суцільнометалева

Загальна вартість екскаватора  – 1 млн. 125 тис. грн. (кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад).

Екскаватор  перебуватиме на балансі комунального пдприємства «Ходорівське управління комунального господарства».