Єднання Сходу та Заходу в конкретних справах.

Дата: 23.10.2017 12:26

У рамках угоди про співробітництво між областями за Всеукраїнським проектом "Змінимо країну разом" відбувається третій етап обмінів між Луганщиною і Львівщиною, в якому беруть участь 100 освітян. Відтак впродовж двох тижнів учителі навчатимуть місцевих школярів науки. За такою  програмою в Луганській області буде працювати вчитель української мови та літератури Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кухарська Світлана Іванівна, а в нашій громаді - педагогічний працівник (вихователь дитячого садочка) Сластова Оксана Сергіївна із Луганщини.

Нам слід ще багато зробити разом, щоб Україна дійсно була єдиною. Але дана акція - це єднання Сходу і Заходу в конкретних справах, у долях конкретних людей. Це народження традиції, яка змінить майбутнє нашої країни. Ніхто і ніколи не зможе розділити людей, об’єднаних власним досвідом, любов’ю до своєї справи, дітей і України.