ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ СЛУЖБИ ХОДОРІВЩИНИ!

Дата: 10.03.2018 12:24

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем землевпорядника, яке символічно приходить до нас з початком весни, коли земля пробуджується від сну.

Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. Усе, що стосувалося цієї вічної цінності, завжди перебувало в центрі суспільної уваги. Виняткового значення земельне питання набуває і в нашому сьогоденні, виходить на перший план, торкається інтересів кожної територіальні  громади. Саме від спільних дій і рішень землевпорядної служби та органу місцевого самоврядування, від  вашої  фаховості, принциповості, наполегливості залежить, як будуть захищені права земельної власності й інтереси громадян. Переконаний: працюючи єдиною командою, усвідомлюючи велику відповідальність перед людьми, ми будемо плідно працювати на рідній землі, яку нам передали наші батьки задля економічного розквіту рідного краю та підвищення рівня життя людей.

Вітаючи з професійним святом, бажаю, щоб з вами завжди були людська вдячність, шана й повага, а в серцях множилась любов до рідної землі, і не згасало бажання зберегти її красу та щедрість для нащадків!

Здоров’я вам, добра, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!

З повагою міський голова Олег Коцовський та колектив Ходорівської міської радиФото без опису