Оголошено 4 конкурси з надання супутніх послуг, пов'язаних з наданням адміністративних послуг у ЦНАПі

Дата: 22.11.2017 12:15

З метою визначення загальної процедури проведення конкурсу для надання супутніх послуг у Центрі надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради затверджено Порядок проведення конкурсу для надання даних послуг. Організатором конкурсу є Центр надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради, який розміщує на офіційній веб-сторінці Ходорівської міської ради та у газеті Ходорівської міської ради «Ходорівщина» відповідну інформацію про проведення конкурсу, утворює  конкурсну комісію. Комісія проводить конкурс, приймає рішення про визнання переможця.

Організатор конкурсу затверджує окремий порядок його проведення для надання кожного виду супутніх послуг.

На даний час оголошено конкурси:

• для надання супутніх послуг  із встановлення платіжних терміналів самообслуговування;
  •  із встановлення віддаленого касового відділення банку;
  •  із продажу канцелярських товарів, виготовлення копій документів, ламінування, брошурування, послуг інтернету;
  • із розміщення кавового автомату для відвідувачів.

Кінцевий строк подання заяв для участі в конкурсах 20 грудня 2017 року.