Ходорівська ОТГ - серед переможців конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області

Дата: 25.05.2017 12:07

Результат пошуку зображень за запитом "мікропроекти"

Цього року 542 проекти, в тому числі 9 у Львівській області. Загалом на ремонти у школах, дитсадках, народних домах, лікарнях, амбуХодорівської ОТГ - переможці конкурсу мікропроектів місцевого розвиткулаторіях, влаштування вуличного освітлення та інші проекти з обласного бюджету виділять 60 млн грн.

Важливою умовою конкурсу є співфінансування проектів місцевими громадами, які їх ініціювали, що органи місцевого самоврядування констатували у рішеннях сесій. Гранична вартість одного проекту складає 400 тис. грн, із них: 50% – субвенція з обласного бюджету, до 45% – кошти місцевого бюджету, а 5% – мінімальний обов’язковий небюджетний внесок конкурсанта.

Конкурсна рада оцінювала проекти за низкою критеріїв, кожен із яких давав від 0 до 3 балів. Максимальна кількість балів – 36, в т.ч.: актуальність проекту - до 6 балів, за опис проекту, пов’язаність мети і поставлених завдань – до 6 балів, очікувані результати – до 9 балів, додатково залучені небюджетні кошти конкурсанта – до 15 балів.

Переможці конкурсу мають розпочати реалізацію своїх проектів до 31 травня (готувати проектно-кошторисну документацію, отримувати експертні звіти, оголошувати конкурси з вибору виконавців відповідних робіт через платформу Prozzoro), в іншому випадку конкурсна рада може вилучити їх з числа переможців.

На реалізацію проектів першочергово кошти скеровують конкурсанти - громади та спонсори, тільки після цього поступить обласна субвенція. Найбільше проектів втілять у Старосамбірському районі (53), Сокальському (43), Самбірському (44, в т.ч. 3 - Самборі), Городоцькому – 41, Дрогобицькому (38, в т.ч. 28 у Дрогобичі).

У конкурсі мікропроектів перемогли всі дев’ять зареєстрованих мікропроектів місцевого розвитку Ходорівської ОТГ, в тому числі – шість в освітній галузі, два – в медичній (заклади охорони здоров’я), один – у спортивній.

Перелік мікропроектів, які будуть реалізовані у Ходорівській об’єднаній територіальній громаді у 2017 році:

1.  «Капітальний ремонт фасаду комунального навчального закладу Ходорівської міської ради Львівської області ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Героя України Романа Точина м.Ходорів» (пріоритет – освітня галузь). Заявник – ініціативна група Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Романа Точина.

2.   «Капітальний ремонт із заміни фізично зношених вікон комунального навчального закладу Ходорівської міської ради Львівської області ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 с. Вербиця» (пріоритет – освітня галузь). Заявник – ініціативна група Вербицької ЗОШ І-ІІст.

3.   «Капітальний ремонт із заміни фізично зношених вікон у комунальному навчально-виховному комплексі  "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Ходорівської міської ради Львівської області №10 ім. Братів Олійників с. Піддністряни» (пріоритет – освітня галузь). Заявник – ініціативна група Піддністрянського НВК імені братів Олійників.

4.  «Капітальний ремонт фасаду і покрівлі у Вибранівській  середній ЗОШ І-ІІІст. Жидачівського р-н Львівської обл.» (пріоритет – освітня галузь). Заявник – ініціативна група Вибранівської середньої ЗОШ І-ІІІст.

5.   «Придбання 20 комплектів учнівських меблів для комунального навчального закладу Ходорівської міської ради Львівської області ЗОШ І-ІІ ступенів №14 с. Вовчатичі» (пріоритет – освітня галузь). Заявник – громадська організація «Надія».

6.   «Капітальний ремонт із заміни фізично зношених вікон комунального навчального закладу Ходорівської міської ради Львівської обл. ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 с. Дев'ятники» (пріоритет – освітня галузь). Заявник – ініціативна група Дев’ятниківської ЗОШ І-ІІІст.

7.   «Капітальний ремонт із заміни фізично зношених вікон у КУ "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області» (пріоритет – заклади охорони здоров’я). Заявник – ініціативна група Ходорівської районної лікарні.

8.  «Капітальний ремонт покрівлі Бортниківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» (с.Бортники Жидачівського р-н Львівської обл.), (пріоритет – заклади охорони здоров’я). Заявник – ініціативна група с.Бортники.

9.    «Капітальний ремонт огорожі стадіону «Промінь» с.Чорний Острів Жидачівського р-н Львівської обл.» (пріоритет – інші пріоритети). Заявник – ініціативна група с.Чорний Острів.