Засідання постійних депутатських комісій

Дата: 12.07.2017 12:06

В рамках підготовки до ХУІ сесії  УІІІ скликання Ходорівської міської ради 10 липня  2017 року відбулися засідання постійних  депутатських комісій: з питань   бюджету та фінансової політики, з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку,  сільських територій та АПК, з питань медицини, освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту, з питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального  устрою.

Одні з найголовніших питань, які погоджено депутатами і запропоновано на розгляд сесії, це бюджетні питання (про виконання Ходорівського міського бюджету за перше півріччя 2017 року, про розподіл субвенції  з Державного бюджету на розвиток інфраструктури Ходорівської ОТГ, про встановлення ставок земельного податку, плати за оренду землі, ставок єдиного податку, ставок  податку на майно на 2018 рік), питання освіти (про відновлення роботи логопедичної групи в комунальному дошкільному навчальному закладі ясла-садок комбінованого типу «Ромашка» Ходорівської міської ради), питання роботи ради (про затвердження Положення про старосту старостинських округів Ходорівської ОТГ, про розгляд електронної петиції щодо впровадження он-лайн трансляції сесій та всіх засідань постійних депутатських комісій Ходорівської міської ради), питання господарського комплексу (про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій та затвердження ПКД), земельні питання.