6 грудня День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2017 12:00

Ходорівська об"єднана територіальна громада вітає з Днем Збройних Сил України усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі незалежності і свободи України.
    Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники; свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої життя, знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму.

Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.
   З нагоди свята вітаємо усіх, хто несе службу у лавах Збройних сил України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду.  Шлемо сердечні вітання ветеранам,учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів і зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.