Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2017 11:52

5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера.

З цієї прекрасної нагоди висловлюємо слова привітань і безмежної вдячності волонтерам Ходорівщини,  України та людям доброї волі усього світу.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України, без винагород та без вихідних. Ви – воїни невидимого фронту доброти, жертовності і милосердя.

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламності духу та життєвої наснаги, невичерпного оптимізму й віри у завтрашній день.