Прощавай, Букварику!

Дата: 25.05.2017 11:34

Прощавай, Букварику, в школі перший друже,
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

Буквар – перша сходинка до мудрості. Успішно здолали її й учні 1 класу Піддністрянського НВК №10 імені братів Олійників. На честь такої події вчитель Богданова Юлія Мирославівна разом зі своїми вихованцями  підготували яскраве й незабутнє свято «Прощавай, Букварику!», яке відбулося 17 травня. Це урочисте дійство, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчили багато віршів та пісень, смішинок, навіть танок з буквариками підготували. А як же інакше?! Адже на свято завітало багато гостей. Це і вчителі, і учні, батьки, бабусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався!     І це свято – перша сходинка в їхньому шкільному житті.