Семінар на тему: «Дбай про майбутнє – використовуй енергію ефективно»

Дата: 04.07.2017 11:13

Результат пошуку зображень за запитом "семінар"

«Дбай про майбутнє – використовуй енергію ефективно»

Прийдіть і візьміть участь у семінарі, який відбудеться 7 липня   о 1100 год в приміщенні Палацу культури м.Ходорів

Якщо ви хочете дізнатися про:

- технічні та технологічні можливості для досягнення енергоефективності у власному будинку;

- можливості відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів за рахунок Програми енергозбереження для населення Львівщини та за рахунок місцевих бюджетів;

- кредитні програми та фінансові ресурси для втілення енергоефективних технологій, можливості часткового відшкодування витрат на придбання товарів, що дозволяють заощаджувати енергію за рахунок коштів державного бюджету

Програма проведення семінару

1. Технічні та технологічні можливості для досягнення енергоефективності.

(Олег Масняк – технічний експерт Фонду «Східна Європа».

1. Основні положення Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки. Порядок відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів.   Можливості часткового відшкодування відсотків з місцевих бюджетів.

(Андрій Якубовський – начальник управління енергозбереження Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА)

1. Кредитні програми та фінансові ресурси для втілення енергоефективних технологій. Можливості часткового відшкодування витрат на придбання товарів, що дозволяють заощаджувати енергію за рахунок коштів державного бюджету.

(Представники фінансових установ, що надають позики з енергоефективності для населення)

1. Обговорення. Підведення підсумків.