ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПОВТОРНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, які відбулися 6 березня 2017 року

Дата: 14.03.2017 11:04

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПОВТОРНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ

З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ,

які відбулися 6 березня 2017 року

ЛОТ №01

Організатор земельних торгів: Ходорівська міська рада Жидачівського району Львівської області

Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

Характеристика лоту № 01:

• Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Львівська область, Жидачівський район с.Ятвяги, урочище «Коло Свірської» (в межах населеного пункту);
  • кадастровий номер: 4621582400:07:001:0019;
  • площа - 8,5727га,
  • категорія земель – землі cільськогосподарського призначення;
  • цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
  • вид використання земельної ділянки – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Строк користування земельною ділянкою:  10 (десять) років

Обмеження: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051, не зареєстровані.

Стартовий розмір річної орендної плати 9593 грн.19 коп. (Дев'ять тисяч п'ятсот дев'яносто три  грн.19 коп) без ПДВ.

Ціна продажу лоту (плата за користування земельною ділянкою, набуте на торгах) 44 179 грн. 56 коп. (Сорок чотири тисячі сто дев’яносто дев’ять грн.. 56 коп.) без ПДВ.

ЛОТ №02

Характеристика лоту № 02:

• Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Львівська область, Жидачівський район с.Ятвяги, урочище «Біля Магуня» (в межах населеного пункту);
  • кадастровий номер: 4621582400:07:002:0028;
  • площа - 3,2134га,
  • категорія земель – землі cільськогосподарського призначення;

Строк користування земельною ділянкою:  10 (десять) років

Стартовий розмір річної орендної плати 1945 грн.19коп. (Одна тисяча дев'ятсот сорок п'ять  грн.19 коп.) без ПДВ.

Ціна продажу лоту (плата за користування земельною ділянкою, набуте на торгах) 17513 грн.19 коп. (Сімнадцять тисяч п’ятсот тринадцять грн. 19 коп.) без ПДВ.