Першість області по баскетболу серед дівчат

Дата: 20.11.2017 11:04

В м.Сокаль  проходила першість області з баскетболу  серед дівчат 2002-2003 р.н. У змаганнях взяли  участь  команди  із  Львова, Червонограда, Яворова, Сокаля та Ходорова. Наші вихованці  дитячої юнацько-спортивної школи здобули 5 місце.  Відрадно зазначити , що основний склад, до якого входять   ходорівчанки Паздерська Лідія,  Паздерська Мар’яна,  Драгомирецька Олеся,  Кужда Христина,  Мурахівська Марія,  Шудлик Оксана,  Триндяк Марія,  Левицька Марія (м. Ходорів)  поповнився  новими  учасниками команди  Лотоцька Ілона,  Минурка Марія,  Кузик Василина  з Грусятич, де діє філія спортивної школи. Команду підготували тренери  Святослав Пшик  та Богдан Литвин.