Поповнення комунального парку машин на 3 одиниці техніки за рік

Дата: 03.01.2018 10:59

Хороша новина в останні дні 2017 року завітала до Ходорівької ОТГ -  комунальне підприємство "Ходорівське УКГ" знову отримало новий сміттєвоз.

Таким чином, на балансі підприємства на даний час є 3 одиниці нової техніки, яка  придбана за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад:

1. екскаватор-навантажувач  БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П з додатковим обладнанням (ківш вузький для прокладки трубопроводів шириною 350 мм; відвал поворотний для снігу механічний, який встановлюється на навантажувальне обладнання замість ковша щелепного; грейфер жорсткий, який  встановлюється на екскаваційне  обладнання замість ковша зворотної лопати та використовується для погрузки сміття, відходів і т. п.)
  2. сміттєвоз  «ВЛІВ МІКРО 9-10 МZ4371»  на  базі  МАЗ-4371№2, який обладнаний  бункером (об’єм - 9м3) та призначений  для збору  твердих побутових  відходів. Виробник ТОВ «Виробнича компанія «ВІВА», м.Кременчук. Вартість машини становить 1,5 млн.грн.
  3. сміттєвоз  «ВЛІВ МІКРО 9-10 МZ4371»  на  базі  МАЗ-4371№2, який обладнаний  бункером (об’єм - 9м3) та призначений  для збору  твердих побутових  відходів. Виробник ТОВ «Виробнича компанія «ВІВА», м.Кременчук. Вартість машини становить 1,5 млн.грн.