Майстер-клас на тему "Our body" ("Наше тіло ")

Дата: 30.11.2017 10:50

Щодня, готуючись до уроків , кожен учитель ставить перед собою мету  - зацікавити учнів, викликати в них інтерес до вивчення свого предмета. Вчителі  повинні йти в ногу з часом та  реагувати на виклики сьогодення.

16 листопада у Дев'ятниківській ЗОШ І-ІІІ СТ. №6 вчитель англійської мови Гула Оксана Павлівна провела для своїх колег майстер-клас  на тему " Our body "  ("Наше тіло ") і поділилася своїми методами, ідеями і технологіями викладання іноземної  мови, представила різноманітні вправи, ігри й завдання. Не обійшлося і без пазлів, кросвордів, ігор, фізкультхвилинки, аудіювання.

Увесь урок панувала хороша атмосфера та піднесений настрій, а педагоги отримали " заряд " позитивних емоцій, яких іноді так бракує під час звичайних занять.